Konkurs na ilustrację do książeczki o Królewnie Kropelce

PRZYGODY KROPELKI CIESZĄ SIĘ WIELKIM ZAINTERESOWANIEM, ZWŁASZCZA U NAJMŁODSZYCH ODWIEDZAJĄCYCH NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. JEJ HISTORIA ZOSTAŁA OPISANA, ALE TRZEBA JĄ JESZCZE OZDOBIĆ. OGŁASZAMY WIĘC KONKURS NA ILUSTRACJĘ DO KSIĄŻECZKI OPOWIADAJĄCEJ O KSIĘŻNICZCE.
NARYSUJCIE ŚWIAT KROPELKI!

Zasady są bardzo proste: należy stworzyć obrazek nawiązujący do jednej z przygód naszej bohaterki. Wybór techniki pozostawiamy Wam. Czekamy na ilustracje wykonywane indywidualnie lub w grupach. Wszystko zależy od Was… prawie wszystko. Mamy jedną ważną zasadę: prace należy składać do Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Skarszewach (ul. Zamkowa 1, Zamek Joannitów. 83-250 Skarszewy) w godzinach jego pracy, DO 18 MARCA.

20 marca zbierze się komisja konkursowa przed którą stanie niełatwe zadanie: ocenienie dostarczonych obrazków. Światowy Dzień Wody, przypadający dwa dni później, to świetna okazja, by uroczyście wręczyć nagrody laureatom.

Chcemy się chwalić Waszymi pracami, bo wiemy, że mamy wybitnych małych artystów, więc uczestnictwo w konkursie stanowi zgodę na przeniesienie praw autorskich na GWiK. Z pewnością ozdobią one publikację o Kropelce i pojawią się w wieku innych miejscach.

Wszelkich dodatkowych informacji dowiecie się z regulaminu konkursu.

Pomóżcie nam narysować świat Kropelki!

Elementy do pobrania:

Regulamin – konkurs ilustracja książki o Królewnie Kropelce