Świeża woda, świeża strona

Wszystko zaczęło się od wody, a my zaczynamy z nową, odświeżoną stroną internetową! To specjalny mikołajkowy prezent dla nas wszystkich. Będziemy jeszcze bliżej mieszkańców z nowym strumieniem energii i pomysłami!

Dlaczego warto zaglądać na naszą stronę? Bo (akurat tutaj) nie będziemy lać wody! Znajdziecie na niej nie tylko komunikaty i ważne informacje, ale również fotorelacje czy kalendarz wydarzeń, w których uczestniczymy.

Mamy też coś dla najmłodszych – razem dowiemy się, jak dbać o naszą planetę z sympatyczną bohaterką – Kropelką. Czeka ją mnóstwo przygód, a my już nie możemy się doczekać, by Wam je opowiedzieć.

Uwielbiamy kontaktować się z Wami przy pomocy internetu, ale jeszcze bardziej cenimy spotkania twarzą w twarz. Gdzie można nas spotkać?

11 grudnia będziemy się bawić wraz z przedszkolakami na imprezie z cyklu „Świąteczne wodociągi”.

15 grudnia częstować będziemy pysznymi pierniczkami. Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego wybierzemy najpiękniejszy piernik wodociągowy.

17 grudnia znów wraz z przedszkolakami bawić się będziemy na kolejnej imprezie z cyklu „Świąteczne wodociągi”.

Mamy jeszcze coś specjalnego dla naszych klientów, którzy nie zalegają z płatnościami: wylosujemy 3 osoby, które otrzymają od nas wyjątkowe nagrody.

Pamiętajcie również, że zawsze można nas odwiedzić na ulicy Polnej w Skarszewach!