Zrób skok w E-BOK!

Miej kontrolę

Zrób skok w E-BOK!

Pod skrótem e-bok kryje się „Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta”. Dzięki niemu masz pełną kontrolę nie tylko nad swoimi wydatkami, ale i nad zużyciem wody.

To aplikacja dla wszystkich, którzy cenią sobie czas, pieniądze i wygodę. E-bok pozwala każdemu klientowi na sprawdzanie stanu wodomierza. Oznacza to, że nikt nie kręci się koło naszego domu i nie sprawdza stanu licznika. Robimy to wtedy, kiedy akurat mamy wolą chwilę wygodnie siedząc przed komputerem.

Gdy już wprowadzimy stan wodomierza, wszystko dzieje się automatycznie. Fakturę możemy pobrać bezpośrednio z aplikacji. Nie musimy czekać na list, nie musimy się martwić, czy przypadkiem nie zaginie po drodze. Dodatkowo, wszystkie faktury mamy w jednym miejscu, dzięki czemu szybko sprawdzimy, jaki rachunki płaciliśmy miesiąc czy rok temu. To ważne informacje podczas planowania domowego budżetu.

Wszystkie dane, których możemy potrzebować znajdują się w jednym miejscu. Dokładnie wiemy, czy nie zalegamy z płatnościami, czy nasza wpłata została już zaksięgowana i jakie jest saldo naszego konta. Mamy też bezpośredni kontakt z GWiK. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania, możemy je zadać za pośrednictwem e-bok.

Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy przygotować dowolną fakturę, na której jest ID klienta, i postępować zgodnie z instrukcjami. W razie problemów, nasi pracownicy z chęcią pomogą.

E-bok to przede wszystkim wygoda, ale także przejrzystość naszych wydatków. Zrób skok w przyszłość! Zrób skok w e-bok i miej kontrolę!